خدمات طراحی

تاریخچه و معرفی

بدلیل تنوع بالا در سازه های فلزی همواره یکی از دغدغه های مشتریان انتخاب نوع طرح مورد نظر بر مبنای ویژگی های محیطی ، شرایط جوی و علاوه بر این ها زیبایی ظاهری مورد اهمیت و توجه می باشد. در نتیجه همواره نیاز به وجود مجموعه ایست که بتواند سوالات مربوط به مشتریان در مورد انواع طرح های پایه های روشنای، پایه های پارکی، برج های روشنایی و سایر خدمات مربوط به مقاومت این سازه ها را بررسی کرده و پاسخگویی مناسب صورت پذیرد که در شرکت مازیار صنعات اینکار با دقت صورت می پذیرد.

در طراحی پایه ها ابتدا باید اطلاعاتی در مورد آیین نامه ها و استاندارد های مورد نیاز در طراحی مورد بررسی قرار گیرد که استاندارد مورد نیاز برای طراحی هر کدام از برج های نور، پایه های روشنایی، دکل های مخابراتی، پایه دوربین، برج های انتقال نیرو و … باهم متفاوت و از قبل تعریف شده است. همچنین اطلاعاتی مانند سرعت باد منطقه، نوع خاک، مشخصات زلزله نگاری و دمای حداقل و حداکثر محیطی برای طراحی پایه ها لازم و ضروریست. به کمک تمامی این اطلاعات پایه ها ابتدا طراحی شده و سپس در نرم افزارهای مخصوص، بارگذاری و بررسی میشوند.

نرم افزارهای طراحی

علاوه بر نرم افزاهایی مانند AUTO CAD و SOLID WORKS ، برای طراحی اختصاصی و بارگذاری میزان مقاومت پایه ها شرکت مازیارصنعت بطور مجزا نرم افزار PLS POLE  را سفارش داده و خریداری نموده و در حال حاضر اطلاعات کلیه پایه ها برای تست مقاومت در آن نرم افزار بارگذاری میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت نوع سازه های مورد نظر میتوانید با واحد طراحی شرکت مازیارصنعت تماس حاصل فرمایید.