خدمات گالوانیزه

تاریخچه و معرفی

شرکت تولیدی مازیار صنعت تنها دارنده واحد گالوانیزه گرم در استان مازندران، عضو انجمن گالوانیزاسیون کشور بوده و با توجه به سیاست ها و رویکرد جدید شرکت در استفاده از مشاوران علمی و فنی و برجسته کشور و بهینه سازی خط تولید در زمینه ی گالوانیزه در بحث کیفیت، در رتبه های برتر کشور قرار گرفته و قیمت ها هم به نحو مطلوبی رقابتی و با توجه به حضور در منطقه و در نتیجه هزینه های پایین در ترابری، مناسب برای کلیه واحد های صنعتی در سطح استان می باشد.

خدمات این واحد

خدمات این واحد شامل : آبکاری گرم محصولات مختلف از جنس فولادهای ساختمانی شامل انواع نبشی، ناودانی، لوله و پروفیل، ورق ، تیرآهن و توری. قطعات ساخته شده مانند انواع دکل های انتقال نیرو، دکل های مخابراتی، برج های روشنایی، قطعات تاسیساتی، قطعات دام وطیور و کشاورزی، قطعات صنایع غذایی و دارویی، گرتینگ، گارد ریل و … می باشد. 

استانداردهای گالوانیزه

مواد اولیه عملیات گالوانیزاسیون بیش از ۹۹ درصد فلز روی می باشد که بصورت مذاب در دمای بین ۴۴۵ و ۴۶۵ درجه مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد وان مذاب به طول ۷۰۰ سانتیمتر، به عرض ۱۰۰ سانتیمتر و به عمق ۱۵۰ سانتیمتر میباشد و آبکاری قطعات مطابق با استانداردهای ASTM 123A و EN 40-5:2002 بشرح ذیل در ده مرحله صورت میگیرد:

۱-بازرسی اولیه قطعات و تمیزکاری

۲-چربی زدایی و شستشو با آب گرم

۳-اسیدشویی و شستشو با آب سرد

۴-فلاکسینگ

۵-پیش گرمایش

۶-بازرسی ثانویه

۷-غوطه وری در وان مذاب

۸-خنک کردن و تمیزکاری

۹-کنترل نهایی

۱۰-بسته بندی