بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور جمعا ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی روز‌های ۲۳ تا ۲۶ دی ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

به‌گزارش برق نیوز،  در این نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت ۹ تا ۱۷ هر روز دایر خواهد بود، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است.
بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران که از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه و با حضور ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی در تهران آغاز به کار خواهد کرد.
این نمایشگاه با حضور یک شرکت خارجی و ۱۹۹ شرکت داخلی در وسعت ۸۰۰ متر مربع که شامل ۱۲ هزار و ۹۴۵ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۲ متر مربع فضای سرپوشیده خارجی است، از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر خواهد بود.
در این نمایشگاه، کالا‌هایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه خواهد شد.
همچنین شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور ۷۵ شرکت داخلی روز‌های ۲۳ تا ۲۶ دی ماه دایر خواهد شد.
در این نمایشگاه که شامل ۲۴۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۰۰ متر فضای باز است، کالا‌هایی در بخش‌های لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمایش گذاشته می‌شود.
بازدید‌ها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.
منبع: برق نیوز
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *